Belépek a Pártba
09 május
2017
HÍR
506 látogató

Kevesebb illiberális államot, több Európát!

Budapest, 2017. május 9., kedd (MTI) – A magyar fiatalok kevesebb illiberális államra és sokkal több Európára vágynak – mondta Sermer Ádám, a Liberálisok ifjúsági szervezetének elnöke keddi budapesti sajtótájékoztatóján.

A politikus az Európa nap alkalmából, a Kossuth téren kifeszített európai uniós zászló előtt arról beszélt: olyan súlyos kivándorlási hullám sújtja ma Magyarországot a kormány illiberális politikája miatt, amire a történelem során még nem volt példa.
Szerinte a magyar fiatalság a lábával szavaz, amikor elhagyja az országot. Ugyanakkor arra hívta fel a kormány figyelmét, hogy az igazi “Gyere haza fiatal program” a kormányváltás lesz majd 2018-ban.
Kijelentette: meg kell teremteni a lehetőséget arra, hogy 2018-ban a Nyugat-Európában dolgozó magyar állampolgárok ugyanolyan könnyen szavazhassanak levélben, mint a határon túli magyarok.

 

Hozzászólás


Események

Népszerű posztok

02 október 2020
HÍR
Freedom, opportunity, prosperity: the Liberal vision for the future of Europe
01 október 2018
HÍR
Korrupció gyanújának árnyéka vetül a hernádi sportpályára
25 október 2019
HÍR
Szabadai Viktor benyújtja a taxizásról szóló javaslatait a Karácsony-féle városvezetésnek
19 november 2015
HÍR
Mától tagjai vagyunk az Európai Liberálisok és Demokraták Szövetségének!
30 május 2016
HÍR
A szélsőségek előretörését hozza, ha a mérsékelt erőknek nincs válaszuk a szociális, gazdasági kihívásokra
A Magyar Liberális Párt üdvözli az osztrák szövetségi elnökválasztás végeredményét, miszerint szoros küzdelemben, de egyértelműen Alexander Van der Bellen független jelölt győzött Norbert Hofer, a szélsőjobboldali FPŐ jelöltjével szemben.
02 április 2020
HÍR
Új taxirendeletet javaslunk a járvány idején
30 május 2020
HÍR
Szabadai Viktor: Tarlós bűne a Lánchíd állapota – A bukott főpolgármester milliókat kap a budapesti vezetés támadásáért
25 június 2016
HÍR
Veszélyben a magyar szabadság
A magyar szabadság napján azt követeljük, hogy a kormány haladéktalanul vonja vissza a kvótanépszavazás tervét, de ha erre nem hajlandó, akkor a referendumon az IGEN szavazattal az unió egysége, hazánk uniós tagsága mellett kell kiállni.
30 június 2016
HÍR
Farkas Flóriánnak vállalnia kell tettei következményeit
Farkas Flórián tevékenységét nem egyszerűen botrányok kísérik, hanem köztörvényes bűncselekmények gyanúja.

Videók

LiBERÁLiSOK