Belépek a Pártba
20 március
2015
HÍR
678 látogató

A Liberálisok üdvözlik az ALDE budapesti pártkongresszusát

A Magyar Liberális Párt üdvözli, hogy az Európai Liberálisok és Demokraták Szövetsége Magyarországon tartja 36. kongresszusát 2015 novemberében. Az öt európai miniszterelnököt és a negyedik legnagyobb európai frakciót adó pártszövetség nem véletlenül találkozik éppen Budapesten. Ahogy Sir Graham Watson, az ALDE korábbi vezetője mondta: egy ideje már aggodalommal figyelik a magyarországi eseményeket.

A Liberálisok örömmel fogadják, hogy az európai liberális pártok Magyarországon találkoznak, és a kongresszus megszervezésében is szívesen segítséget nyújt a Magyar Liberális Párt. Az ALDE budapesti kongresszusa üzenet a magyar választóknak is, hogy a XXI. században is van liberális alternatíva, és a liberális kormányfők vezette országok egész Európában jóval sikeresebbek, mint az illiberális utat követő Magyarország a Fidesz kormányzása alatt.

Hozzászólás


Leave a Reply







Események

Népszerű posztok

02 október 2020
HÍR
Freedom, opportunity, prosperity: the Liberal vision for the future of Europe
01 október 2018
HÍR
Korrupció gyanújának árnyéka vetül a hernádi sportpályára
25 október 2019
HÍR
Szabadai Viktor benyújtja a taxizásról szóló javaslatait a Karácsony-féle városvezetésnek
19 november 2015
HÍR
Mától tagjai vagyunk az Európai Liberálisok és Demokraták Szövetségének!
30 május 2016
HÍR
A szélsőségek előretörését hozza, ha a mérsékelt erőknek nincs válaszuk a szociális, gazdasági kihívásokra
A Magyar Liberális Párt üdvözli az osztrák szövetségi elnökválasztás végeredményét, miszerint szoros küzdelemben, de egyértelműen Alexander Van der Bellen független jelölt győzött Norbert Hofer, a szélsőjobboldali FPŐ jelöltjével szemben.
02 április 2020
HÍR
Új taxirendeletet javaslunk a járvány idején
30 május 2020
HÍR
Szabadai Viktor: Tarlós bűne a Lánchíd állapota – A bukott főpolgármester milliókat kap a budapesti vezetés támadásáért
25 június 2016
HÍR
Veszélyben a magyar szabadság
A magyar szabadság napján azt követeljük, hogy a kormány haladéktalanul vonja vissza a kvótanépszavazás tervét, de ha erre nem hajlandó, akkor a referendumon az IGEN szavazattal az unió egysége, hazánk uniós tagsága mellett kell kiállni.
30 június 2016
HÍR
Farkas Flóriánnak vállalnia kell tettei következményeit
Farkas Flórián tevékenységét nem egyszerűen botrányok kísérik, hanem köztörvényes bűncselekmények gyanúja.

Videók

LiBERÁLiSOK