Belépek a Pártba
08 március
2018
HÍR
619 látogató

Bajkai a fideszes buligyilkos

A Magyar Liberális Párt szerint Bajkai Istvánt már azelőtt leszavazták a VII. kerület lakói, hogy elindult volna az országgyűlési választásokon. A bulinegyedről szóló népszavazás eredménye világosan megmutatta: a kerületben élők nem értenek egyet a Fidesz képviselő-jelöltjével, és nem akarják ellehetetleníteni a bulinegyedet.

A VII. kerületi szórakozónegyed Budapest és Magyarország egyik legfontosabb turisztikai értéke, amely évről évre vendégek százezreit fogadja, és több mint 8 milliárd forintos bevételt hoz az államkasszának. A Magyar Liberális Párt szerint az otromba fideszes megszólalások és a felelősség áthárítása helyett arra lenne végre szükség, hogy ésszerű javaslatokkal biztosítsák az itt lakók nyugalmát és komfortérzetét.

Éppen ezért dolgoztuk ki javaslatcsomagunkat, amely többek között a lakók és a vendéglátók érdekeit együttesen képviselő éjszakai polgármesterség bevezetését, az otthonok és szórakozóhelyek korszerű hangszigetelését, a polgárőrség és rendőrség megerősítését, és a körzet takarításának fejlesztését tartalmazta. De arra is javaslatot tettünk, hogy a hét összes napja helyett csak a kevésbé forgalmas időszakokban korlátozzák a vendéglátóhelyek nyitva tartását.

Ha Bajkai István el akarja nyerni az emberek bizalmát, ne visszafelé mutogasson, inkább tekintsen előre. Tegyen meg mindent annak érdekében, hogy a helyiek akaratának megfelelően a bulinegyed továbbra is a főváros egyik legfontosabb turisztikai célpontja maradhasson.

Hozzászólás


Események

Népszerű posztok

02 október 2020
HÍR
Freedom, opportunity, prosperity: the Liberal vision for the future of Europe
01 október 2018
HÍR
Korrupció gyanújának árnyéka vetül a hernádi sportpályára
25 október 2019
HÍR
Szabadai Viktor benyújtja a taxizásról szóló javaslatait a Karácsony-féle városvezetésnek
19 november 2015
HÍR
Mától tagjai vagyunk az Európai Liberálisok és Demokraták Szövetségének!
30 május 2016
HÍR
A szélsőségek előretörését hozza, ha a mérsékelt erőknek nincs válaszuk a szociális, gazdasági kihívásokra
A Magyar Liberális Párt üdvözli az osztrák szövetségi elnökválasztás végeredményét, miszerint szoros küzdelemben, de egyértelműen Alexander Van der Bellen független jelölt győzött Norbert Hofer, a szélsőjobboldali FPŐ jelöltjével szemben.
02 április 2020
HÍR
Új taxirendeletet javaslunk a járvány idején
30 május 2020
HÍR
Szabadai Viktor: Tarlós bűne a Lánchíd állapota – A bukott főpolgármester milliókat kap a budapesti vezetés támadásáért
25 június 2016
HÍR
Veszélyben a magyar szabadság
A magyar szabadság napján azt követeljük, hogy a kormány haladéktalanul vonja vissza a kvótanépszavazás tervét, de ha erre nem hajlandó, akkor a referendumon az IGEN szavazattal az unió egysége, hazánk uniós tagsága mellett kell kiállni.
30 június 2016
HÍR
Farkas Flóriánnak vállalnia kell tettei következményeit
Farkas Flórián tevékenységét nem egyszerűen botrányok kísérik, hanem köztörvényes bűncselekmények gyanúja.

Videók

LiBERÁLiSOK